| cosminvlad a întrebat:

Ajutor! Am un Sony Xperia E1 D2005 si nu primesc actualizarea de sistem cea mai recenta care a fost data spre utilizare acum 3 luni si anume Android 4.4 numarul de compilare 20.1.A.2.19 iar eu am inca versiunea Android 4.4 cu numarul de compilare 20.1.A.2.13. De ce? Tin sa precizez ca am facut comanda direct de la Sony si nu l-am cumparat de la Orange sau Vodafone. Am peste 500 mb memorie interna deci as putea primi oricand actualizarea dar nu o primesc. Cunosc multe persoane cu exact acelasi tip de telefon si ei au primit actualizarea si ei au telefonul tot de la firma. Ce se poate face in privinta asta? Trebuie sa mai astept?

1 răspuns:
| RaduMihaiRadu a răspuns:

Poate actualizarea nu este pentru modelele distribuite in Europa