| Deian1 a întrebat:

Ajutor crying, din greseala am blocat codul pin si an nevoie de codul puk pe care nu il stiu, sunt pe cosmote. Daca vrea va rog cineva sa ma ajute ca nu am niciun telefon la indemana, ai mei sunt plecati, si daca afla mama ma omoara crying : Numarul meu este : 0766317433

1 răspuns:
| vatco a răspuns:

Pentru a afla codul puk trebuie sa stii parola pentru serviciile selfcare. daca ai abonament persoana fizica sunt ultimele 6 cifre din cnp.