| anonim_4396 a întrebat:

Ajutor va implor! Am Iph 4 S si nu se mai deschide, stateam aseara pe telefon si deodata s-a inchis si nu a mai mers sa il deschid. Ajutati-ma va rog, fara telefonul meu nu sunt nimic si am niste poze si niste notite importante il el pe care nu vreau sa le pierd, ce sa fac?

2 răspunsuri:
| GYGYLATINO a răspuns:

Eu zic sa te duci la gsm un services de telfoane sau daca nu intr-un magazin de tefloane in caz daca la-i luat de ex Vodafone, Orange sau telekom sau daca nu baga -l la incarcat vreo doua 3 ore si vezi daca se incarca bateria baft

| SomePrettehGurl a răspuns:

Lasa apasat pe ambele butoane deodata pana se aprinde. Asa mi s-a intamplat si mie. Spune-mi daca a functionatlaughing