| DanutzzaMaria99 a întrebat:

Aseara mi s-a blocat laptopul si nu aveam ce sa-i fac si l-am inchis fortat. Cand am vrut sa-l deschid din nou se deschidea normal pana aparea Windows starting si acolo ramanea asa pentru 10 min si apoi o lua de la capat. Ce sa-i fac? Am niste poze foarte importante in el si nu vreau sa le pierd. Funda si vot!
P.S: am windows 7

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| tr3ig a răspuns:

La repair nu se sterge nimic da nu prea este indicat deoare ce se scriu de doua ori fisierele. daca tu ai doua partitii sau mai multe gen C si D etc iar pozele tale sunt toate pe D si nu se gaseste nimic pe C, documente sau desktop poti sa instalezi din nou winu daca nu dai un repair treci toate pozele pe D si dupa formatezi

| DanutzzaMaria99 explică (pentru tr3ig):

Pai pozele nu sunt in C...sunt in E

| SmecheruCuSpate a răspuns:

Am impresia ca daca dai repair cand instalezi windows nu se sterg