| Adda097 a întrebat:

Ajutor! Vreau sa imi actualizez androidul la un Samsung Galaxy Ace, dar la programul Samsung Kies imi spune:"This is the latest firewire."Dati-mi va rog alte modalitati prin care sa imi pot actualiza androidul, va roog! Si scuzati categoria dar am nevoie de ajutor!puppy dog eyes

2 răspunsuri:
| FIORI a răspuns:

Inseamna ca alta varianta oficiala de android pentru el, nu e disponibila.
Nu ai decat 2 optiuni, sa astepti sa apara sau sa pui una neoficiala, caz in care pierzi garantia daca o mai ai.
Daca te decizi sa pui ceva neoficial, iti recomand cyanogenmod 10. Apare pagina lor oficiala prima cand cauti pe google.

| Adda097 explică (pentru FIORI):

Abia mi-am resoftat telefonul, e sigura aceasta varianta? Nu vreau sa patesct din nou acelasi lucru...