| Adda097 a întrebat:

AJUTOOOR! Am incercat sa imi actualizez androidul pe telefonul meu (Samsung Galaxy ACE) dar nu am gasit actualizare pentru modelul asta asa ca am last-o balta si mi-am instalat de pe calculator o aplicatie numita "Mobogenie" si mi-am instalat Subway Surfers si am incercat sa il deschid dar mi-a aparut o eroare si telefonul s-a inchis.Cand am incercat sa il deschid se deschidea un pana la un anumit punct si o lua de la capat...Ce sa fac? E grav? Scuzati categoria dar am nevoie neaparat de ajutor...

1 răspuns:
| FIORI a răspuns:

E destul de serios.
E sistemul de operare afectat. Incearca un hard reset. De obicei il aprinzi tinand apasat si butonul home si pe cel de power. Daca nu merge... resoftare la un service.