| blacke a întrebat:

Am 2 intrebari.

1.Ce jocuri imi merg pe Samsung Galaxy Mini 2?
2. De ce se descarca cam repede bateria la mini 2? cand l-am luat l-am descarcat la maxim dupa l-am pus la incarcat 12 ore. M-am jucat vreo 10 minute pou dupa am iesit din el cu "Manager Activitati" si am asteptat vreo 15-20 minute si s-a dus o linie. E normal?

Răspuns Câştigător
| mOnAsX a răspuns:

Pe galaxy mini 2. merg destule jocuri de exemplu Temple Run 1 si 2... Subway sirfers. nu tine mult bateria deoarece este telefon cu ecran detul de mare si in timp ce folosesti diferite aplicatii se consuma foarte repede bateria. sper ca te-am ajutat