| Gabi11 a întrebat:

Am un Samsung Galaxy Mini si mi se descarca foarte repede iar cand e sa il incarc de la 10% la 100% se incarca in maxim 40 de minute.Ce sa fac sa schimb bateria?

Răspuns Câştigător
| Masulica a răspuns:

Da trebuie sati schimbi bateria, dar daca ai sa ti-o schimbi mai bine sa dai ceva bani pe ea decit sa daiputin si peste 2 zile sa ti-o schimbi iar(am avut aceeasi problema). Iati una buna consultate cu vinzatorul.
Funda!big grinbig grinbig grinbig grin:d

2 răspunsuri:
| SB_Kornel_1995 a răspuns:

Schimba bateria

| Balta_Darius_1999 a răspuns:

Da ar fi cel mai bun lucru se intampla la orice telefon ca dupa un an si ceva bateria sa se descarce rapid am si eu un mini si stiu prin ce treci dar ai grija o baterie de calitate poate costa mult