| AlexMAV a întrebat:

Am 2 intrebari legate de telefon. De ce nu pot face poze cu camera principala cu programul Retrica? Camera e de 5mp, am Lg Optimus L9. Camera merge, dar in Retrica nu vrea, ci doar cu cea din fata.
A 2a intrebare: Ce parere aveti de aplicatia Caynax A6W? Oare se vor vedea rezultatele dupa 42 de zile cum scrie acolo"?
FUNDA cel mai bun raspuns
PS: Cel mai mult ma intereseaza faza cu Retrica

2 răspunsuri:
| Inga_Inga_1971 a răspuns:

Incearca sa reinstalezi inca o data Retrica. Daca nu merge ( si merge pe alte programe de facut poze ), inseamna ca e pur si simplu o eroare de la aplicatie.

| AlexMAV explică (pentru Inga_Inga_1971):

Am mai reinstalat Retrica inca de 4 ori. Si de cealalta aplicatie nu stii nimic big grin? De rezultate?