| paula95 a întrebat:

Am abonament pe cosmote, cum fac sa aflu cati mb mai am pe telefon? funda:*

Răspuns Câştigător
| PangeeaRogvaiv a răspuns:

Buna!
suna la Relatii cu clientii 1234 si intra la optiunea pentru abonament si extraoptiuni. Acolo aflii cate minute ai, mesaje si mb pe telefon.
Sper ca te-am ajutat!
Mult succes!

3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Vezi modalităţile prin care poţi afla ( info cost-ul ) pe site-ul OFICIAL Cosmote, la linkul :
http://www.cosmote.ro/ro/servicefullstory.aspx?cid=17623&ns=-10000

Toate cele bune.

| andrei215 a răspuns:

Nu poti cu abonament ai nelimitat doar la factura vezi cat ai de plata. fundawinking

| xB0gDaNx a răspuns:

*1234# si 1, 2, 3 sau *134# nu stiu sigur. Funda?