| Andrei2345987 a întrebat:

Am achizitionat un telefon Samsung galaxy j7 2017, iar la o zi de la cumparare am intampinat prima problema. random cand il folossc de exemplu scriu un mesaj, se tasteaza singur, imi iese din aplicatie imi intra pe alta de parca ar umbla alt cineva pe el. Spuneti-mi ce e de facut, mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| Anonim2x7x1x a răspuns:

Il duci la garantie si le spui ca e posedat, lasand gluma la o parte, e defect din fabrica si ar trebui sa il repare sau sa il inlocuiasca fara nici un cost

| Andrei2345987 explică (pentru Anonim2x7x1x):

Mulțumesc, tare faza cu posedatul happy

| Anonim2x7x1x a răspuns (pentru Andrei2345987):

Vreau funda laughing))