| cinc a întrebat:

Am android 4.0.3,cum as putea sa-l schimb cu o versiune mai noua?

3 răspunsuri:
| AlexElektro1987 a răspuns:

Sitemul de operare nu este masina sa il schimbi,daca vrei sa vezi daca poti sa schimbi cu o versiune mai noua te duci in setari la,, informatii telefon'' sau,, Despre telefon'' si dai la actualizare software, si daca iti da vreo actualizare inseamna ca merge daca nu, nu.

| AllinaDaniella a răspuns:

Buna.

Depinde ce telefon ai.Dar cel mai simplu conectezi telefonul la Samsung Kies si telefonul va verifica si instala singur daca exista vreo actualizare.Sau,te poti duce la service-urile gsm de cartier si te rezolva acolo (costa cam 25-30ron) dar se pierde garantia daca o mai ai la telefon.

| Gsm_Ovidiu_1987 a răspuns:

Http://www.android.com/about/jelly-bean/
Pentru alte nelamuriri si probleme, ma poti gasi si pe FB, Ovidiu GSM.Decodari de retea orice model la cele mai mici preturi de pe internet.
O zi buna!