| ruuuur a întrebat:

Am avut in telefon o aplicatie - nu camera foto - o aplicatie numita player video in care imi puteam sa vad videoclipurile. Aveam o problema la redarea videoclipului si de aceea am instalat asta. Dupa ce am rezolvat problema, am revenit la redarea videoclipurilor pe camera foto. Numai ca dupa ce faceam videoclipurile imi arata : Player sau Camera foto Din greseala am apasat pe Player (intotdeanuna) si nu vreau pe player! vreau pe camera foto. ce pot sa fac?

1 răspuns:
| Bomfaier a răspuns:

Setări (Settings) > Aplicații (Apps) > derulezi spre dreapta până la rubrica Toate (All) > cauți Playerul respectiv > în setările playerului e o rubrică unde arată dacă se lansează implicit pentru unele acțiuni (Launch by default) > dai Clear defaults acolo