| ruby69 a întrebat:

Am comandat un Nokia X online de la eMAG si comanda am trimis o ieri (duminica dimineata) cand imi ajunge comanda?

6 răspunsuri:
| anutzik a răspuns:

Azi,pe la 4.

| ruby69 explică (pentru anutzik):

Chiar daca nu mi a trimis vreun mesaj, cv?

| anutzik a răspuns (pentru ruby69):

E posibil, doar sa te sune cu vreo 10 minute inainte sa te anunte ca este prin apropiere.

| gabi13579 a răspuns:

Daca ai dat ieri comanda emagul azi a receptionat-o deci e probabil sa vina ori în seara asta ori maine după 10. Oricum vei primi un mesaj de la curier iar apoi te va suna cu 10 minute inainte sa ajunga

| ruby69 explică (pentru anutzik):

Multumesc!

| emilyemy27 a răspuns:

Poate îți ajunge peste 2 zile că duminică nu se transportă... Deci dacă e așa îți ajunge marți, miercuri.