| TeckTonik997 a întrebat:

Am cumparat o cartela cu numar Vodafone si acum imi spune ca NU am credit, ca am 0 euro. Ce e de facut? Am platit pentru 5 euro si pe hartii scria ca se activeaza extraoptiunea singura

3 răspunsuri:
| AlexanderAdrian a răspuns:

Pai de-asta n-ai credit fiindca s-a activat extraoptiunea singura si creditul s-a dus pe extraoptiune, acum ai minute. Da telefon la steluta 123 diez si vezi.

| TeckTonik997 explică (pentru AlexanderAdrian):

Si nu vine nici un SMS, zice doar 0 credit... am mai avut astfel de cartela si imi venea SMS vu min/mb/sms ramase...

| DoarSteff a răspuns:

Ma ciocoflender, ce cauti tu aici? Du-te acasa si, culcate. Esti un ciocoflender fara nume.