| Beke_Mirabela_1987 a întrebat:

Am cumparat recent un iphone 4 la mana a doua.Am intrat in meniu poze´´locuri´´si au aparut poze care nu sunt facute de mine.Cum as putea sa le sterg?

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| IQBoxGeek a răspuns:

Buna! E simplu. Continutul din telefonul pe care l-ai luat e sincronizat cu libraria itunes a celui care l-a folosit. Daca vrei sa le stergi si sa incepi sa adaugi continut propriu, conecteaza cu cablu de date la calculatorul de acasa si ii vei reseta libraria si o vei personaliza pentru tine. cauta pe google tutorial daca nu te descurci. e usor. Sper ca ti-am fost de ajutor. Succes!