| AnniaAKN a întrebat:

Am dat la setari pe telefon:
Despre dispozitiv-Numar versiune am apasat de cateva ori pe el si mi-a aparut in setari o noua optiune se numeste :Optiuni dezvoltator, habar nu am ce inseamna, stiu doar ca are lagatura cu androidul, faza e ca ma enerveaza ca apare la setari cum pot sa-l scot de acolo?

Răspuns Câştigător
| TheImpaler a răspuns:

La optiuni dezvoltator te duci acolo si bifezi permite depanarea usb. in caz de ceva, fara permisiunea aia nu poti face anumite lucruri de pe telefon pe calculator si invers.

8 răspunsuri:
| Zaygon a răspuns:

Nu ai cum sa o faci invizibila. Cu ajutorul ei e cel mai simplu sa faci copy-paste de pe pc pe telefon si invers fara alte porcarii.

| TheImpaler a răspuns:

Si las-o acolo ca e pusa ea cu un rost.

| Leatherleader a răspuns:

Nu ai cum să o scoți, face parte din setările telefonului.

| AnniaAKN explică (pentru Leatherleader):

Stiu dar inainte de asta, optiune era ascunsa din setari, in momentul in care am apasat la Numarul de versiune a aparut.

| TheImpaler a răspuns (pentru AnniaAKN):

Dar de unde ai stiut tu ca trebuie sa apesi de vreo 8 ori pe numarul versiunii? laughing

| AnniaAKN explică (pentru TheImpaler):

N-am stiut, am apasat de mai multe ori sa vad ce se intampla si nu numai pe versiune, le-am luat pe toate la rand laughing

| TheImpaler a răspuns (pentru AnniaAKN):

Hachereeeee! rolling on the floor

| AnniaAKN explică (pentru TheImpaler):

E grav laughing