| manuelgw a întrebat:

Am facut un abonament acum 5 zile si vreau sa stiu si eu cum vad cati mb mai ai ca min/sms sunt nelimitate si cand dau la 1515 zice sa astept pana la urmatoare factura

8 răspunsuri:
| justsummer a răspuns:

La Orange e 415 pentru abonament.

| OoKidaLoveoO a răspuns:

Bun tu pe ce retea esti? Eu is pe Vodafone dar am si pe Orange, pe Orange scriu 415 se inchide si imi trimite un mesaj cu cate minute etc. mai am.La Vodafone nun am idee care ii nr dar trebuie sa scrie pe net.

| OoKidaLoveoO a răspuns (pentru OoKidaLoveoO):

Nu*

| manuelgw explică:

Sunt pe cosmote
ofer funda...

| Xenya a răspuns:

Daca esti pe:
- Orange :415 si apelezi
-cosmote: *151# si apelezi
-Vodafone:*123# si apelezi
Deoarece ai abonament nou nu o sa iti afiseze minutele pana in ziua cand iti vor "baga"iar minute.

| manuelgw explică:

Am format *151# si am primit sms de la 1515 si zice ca acest servicu este disponibil la urmatoare factura
Si nu trebuia sa primesc sms ca pot sa folosesc min/sms
?

| johnyxus a răspuns:

Pai daca iti faci cont la Orange iti arata tot despre abonament si factura, trafic, minute, etc.

| manuelgw explică (pentru johnyxus):

Am abonament la cosmote!