| anonim_4396 a întrebat:

Ceva aplicatii gratis cu care as putea recupera un video sters ieri? Cele gratis pe care le-am incercat imi arata doar clipuri pe care le am deja.

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu exista. Trebuia sa faci backup la fisiere.

| NLS a răspuns:

Ai incercat Recuva?
(trebuia atunci, imediat dupa ce ai sters video-ul, caci daca acel loc a fost suprascris cu alte date - adio.
Si degeaba ai spune ca nu ai descarcat nimic de ieri, ajunge daca ai avut browserul pornit si ai folosit netul. La fiecare accesare a unei pagini se produc zeci sau sute de fisiere temporare, ce sunt depozitate pe unitatea noastra de stocare.
Daca unele dintre ele ajung sa fie scrie pe acele locuri libere unde ieri au fost depozitate bucatele din video, nu mai ai ce recupea.)

| Mariushgv a răspuns:

Dacă nu ai facut backup la date nu se mai poate.