| sammy7 a întrebat:

Am facut update de soft asa cum cerea aparatul si s-a blocat, Nu mai porneste. ce pot sa fac?

Răspuns Câştigător
| Munteanu_Liviu_1987 a răspuns:

Xperia fac mofturi de genul asta. e o chestie standard la ele. scoate un pc suite pentru xperia si incearca sa ii dai de acolo un update. am facut de cateva ori asta si a functionat. daca nu, du-l la un service dar vezi sa nu te fraiereasca ca ii ceva scurt pe placa si etc. sa-ti ceara vreo 100, 150 lei.

5 răspunsuri:
| sammy7 explică:

Sony Xperia J.

| Munteanu_Liviu_1987 a răspuns:

Daca ne spui si ce aparat ai... poate reusim sa te ajutam careva big grin

| dodorzv a răspuns:

Daca e iphone tine apasat simultan pe putonul POWER si HOME timp de 10-15 secunde.