| lck2290 a întrebat:

Am facut update la Galaxy S3 si am ajuns la 4.3, totul e perfect de la cum se misca pana la noile iconite s.a.m.d.
Problema acum este ca widget-ul pentru vreme e tot cel vechi la fel si in cazul tastaturii! Si cum mie imi place tastatura cea noua maxim ca imi apar cifrele in primul rand al tastaturii si la fel si widget-ul de vreme care e mult mai frumos ca asta precedent...
De ce tocmai astea doua nu apar?
Cum rezolv?
Am flashuit prin ODIN romul.

2 răspunsuri:
| Alexx15 a răspuns:

Nu ai facut bine. Exista update official de la Samsung, nu era nevoie de ODIN.

| lck2290 explică (pentru Alexx15):

Mai bine nu te bagai in seama. Nu are nici o treaba cum am instalat softul atata timp cat el este oficial de la Cosmote in cazul meu. Descarcat dupa sammobile.com, unde mai poti gasi si varianta oficiala de 4.3 de la Vodafone.
Ma rog, pana la urma astept tot ceva de la Orange care nu se grabeste deloc in a lansa softul tocmai din motivul de a nu lansa doar de dragul lansarii...

Sunt in reteaua Orange. happy