| AnutzaBM a întrebat:

Am fost azi la Orange Shop cu problema: NU IMI MEREGE MMS-ul CORECT, operatoru verifica si spune ca setarile sunt ok si nu isi explica de ce nu merge...am optat pentru inlocuirea cartelei sim cu una noua, acelasi numar, dar aceiasi problema nu imi merge mms-ul, ati mai patit careva asa ceva? Nu stiti vreo rezolvare la problema mea? Help

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In ce sens nu merge corect MMS-ul? Ca sa ne dam seama si noi ce nu e bine happy

| AnutzaBM explică (pentru anonim_4396):

Setarile sunt facute corect, mms-ul "cica" se expediaza la destinatar, dar de fapt nu ajunge nicaieri.Si culmea ca mms-uri pot receptiona...