| Flaviu_7397 a întrebat:

Buna tuturor!
In aceasta seara in loc de "orange" imi apare Lipsa acces retea. Am mai patit asta in trecut dar atunci era gratuita inlocuirea cartelei. In ultima perioada prietenii mei au platit cand au mers la Orange sa le inlocuiasca cartela?
E normal asta sau? Stiti si voi de taxa aceea? Mentionez ca sunt din Targu-Mures

1 răspuns:
| Diaaana a răspuns:

Eu am patit asa acum 4 ani si mi s-a schimbat cartela. acum o luna am observat ca nu mai merge. era aceiasi problema. m-am dus la cei de la Orange si mi s-a inlocuit inca o data cartela, fara nici un ban ...deci nu cred ca ar fi normal sa platesti.eu sunt din brasov, dar ma gandesc ca regulile celor de la Orange sunt la fel in toata tara.