| mihaicat230 a întrebat:

Am gasit in tableta mea (serioux s700tab) la setari- (Retele mobile) si daca trec ceva acolo la (Numele punctelor de acces ) - (APN), (Operatori de retea)... o pot folosi ca telefon?
Si am cum sa bag cartela de Vodafone, Cosmote, Orange?
acum am bagat stick de net digi si merge netul ok!
Si nu imi trebuie PPP widget cum spuneati voi... la setari dai pe (Ethernet) - ( Use ethernet ) si merge!
DAU FUNDA! e gratis :*

1 răspuns:
| Bizzaro a răspuns:

Nu ai cum sa bagi cartela SIM pentru ca nu ai slot SIM. Tableta ta nu e 3G. E posibil totusi sa ai slot SIM dar poti folosi cartela doar pentru net. Nu ai functia ' telefon '.

Bafta.