| Iluzz a întrebat:

am o tableta lazer 7530 si la setari internet! am asa! 1-wi.fi.2 hotspot portabil. 3 ethernet.4. Retele Mobile.5 VPN...
la retele mobile imi cauta operator (Orange. cosmote. etc.) unde bag cartela sim? pe marginiile tabletei am doar slot card. volum. on/off. micro usb! si Ac( incarcatorul). trebuie sa desfac tableta sa bag cartela sim?

1 răspuns:
| DrewAndrew a răspuns:

Https://www.youtube.com/user/edw14ro
Dati o geana pe channel sa fiti mai veseli si sa va amintiti de weekend!