| HaHalera a întrebat:

Am gasit prin niste cutii un Nokia e65 si i l-am dat unei verisoare...si imi zice ca tot se inchide la 10 20 de minute asa din senin! Am fost cu el la un GSM si mi-au zis ca nu are ce sa faca, dar nu prea cred asta! Imi zicetii ce are... poate reusesc sa il fac.
Funda love struck

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Downloadeaza Nokia PC Suite si incearca un update la telefon. Eu am avut o problema de blocare la Nokia X2-00 si asa am rezolvat-o.

| HaHalera explică (pentru Salontanul):

Ce fel de upadate....am Nokia PC Suite

Salontanul
| Salontanul a răspuns (pentru HaHalera):

Update la softul telefonului. Cand ei descopera bug-uri, cei de la Nokia scot niste programele care se numesc updateuri. Atentie! Fa-ti o copie la toate contactele care le ai pe telefon. Le poti copia pe computer sau pe cartela de la provider daca nu ai peste 250.

| HaHalera explică (pentru Salontanul):

Şi il pot gasi pe internet?