| Rebe66 a întrebat:

Heii! ..am o problema! Am un Nokia Lumia 625 am instalat Facebook.a mers bine o perioada..dupa..stau pe Facebook 5 minute si ma uit la poze si din senin mi se închide pagina de Facebook si îmi intra in meniusad.ce problema poate fi? daca ma poate ajuta cineva voi fi recunoscătoare!

Răspuns Câştigător
| DeyCj a răspuns:

Aplicația aia(care de fapt e o scurtătură la facebook, chestie ce poți face și tu adăugând marcaje în browseru de internet) are un bug, și de aia apar problemele astea.Recomand tuturor să nu folosească astfel de prostii pe telefonae majoritatea din ele sunt infectate.Succes