| ș53fan a întrebat:

Am ieșit întrebare și o curiozitate legată de un card SD! Deci acum o jumătate de oră-o oră stăteam pe telefon,și am voit să intru pe YouTube! Am dat să intru și m-a scos YouTube! Am mai dat o dată și a doua oară s-a blocat prima dată YouTube,apoi telefonul și nu se mai întâmpla nimic! Apoi am dat să îl închid și rămăsese blocat așa! Când și-a revenit am vrut sa formatez cardul SD ca memorie internă, că așa e la telefon nu mai pot să îl formatez, scrie ceva că formatarea nu a reușit! De la ce sa fie oare? Mai pot face ceva? Vă rog! Să fie oare virus ceva? de citit cred că îl citește dar nu îl poate formata dandumi acea eroare! sad

2 răspunsuri:
| Sebastian8473 a răspuns:

Îl poți formata pe calculator. Cauza nu o știu nici eu dar am pățit și eu la fel și l-am formatat la calculator