| Stelian2015 a întrebat:

Am in telefon instalata aplicatia Total Recall.
poate stie unu din voi de ce nu mi s-a inregistrat ultima convorbire? crying care e motivul?
si cum pot recupera daca motivul e ca memoria a fost prea plina? am sters o gramada de convorbiri dar cum pot recupera pe ultima? am vreo sansa? nu o gasesc.

Răspuns Câştigător
| CosminGFX5 a răspuns:

Daca memoria e prea plina si ai sters din ele nu le mai poti recupera decat printr-o aplicatie (nu mai stiu cum se cheama, scuze) am patit si eu asa greu am recuperat-o. Sper sa iti fie de folos ce ti-am zis. Te salut cu respect!