| Claudiudfd a întrebat:

Am iph 11 si acum cateva luni mi am instalat ios 14 beta.Acum cateva saptamani cand am vazut ca s-a lansat oficial a aparut aplicatia aia widgetsmith si nu merge.
Alta problema este ca de cateva zile nu mi merge nicicum instagramul (am incercat toate metodele).
Si ultima este ca acum am vazut ca pot instala o versiune ios 14.0.1 si nu ma lasa sa o instalez, adica apare ceva de termeni si conditii, accept si nu se intampla nimic.
Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| lutaagresoru a răspuns:

Da, este o problema comuna la IOS-ul asta nou. Nu exista rezolvare deocamdata, si prietena mea a patit la fel. Am sunat la Apple si mi-au spus sa dau downgrade la versiunea precedenta. Am facut asta si acum merge perfect. Sper ca te-am ajutat, funda?:X