| MARI10000 a întrebat:

Am luat un s8 de 2 saptamani si de curand incepe sa se incinga din orice.Am nevoie de ajutor please.

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Pentru ca stai pe el cand este la incarcat.

| Frank51 a răspuns:

Pentru limba romana apasati 1. For english press 2.

| cfrtobias a răspuns:

Sa se opreasca? sa se incalzeasca?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună! Deci ai luat un S8 telefon banuiesc nu? Si de 2 saptamîni incepe sa te încînte? laughing E bine, sau ce anume i ti face de 2 saptamîni, te gîdilă? laughing Scrie clar că NU intelege nimeni nimic, banuiesc ca incepe sa se incingă telefonul nu? Sau? Daca se incinge inseamna ca are undeva un scurt, ori bateria e pe cale sa explodeze si sa faca buuuuum, du l in servis urgent, nu il mai folosii, sau daca reparatia costă mult, vinde l pe olx pentru piese.

| MARI10000 explică (pentru anonim_4396):

Daca esti greu de cap si nu intelegi intrebarea stai in banca ta.

| anonim_4396 a răspuns (pentru MARI10000):

Daca tu esti fraieră si habar nu ai sa scrii corect o intrebare ce dracului vrei.

| MARI10000 explică (pentru anonim_4396):

Sa nu mai comenteze toata pleava societatii.