| Bianca_Bianca_1998 a întrebat:

Am minute si sms nelimitate timp de o luna, dar de 5 zile tot ma chinui sa trimit mesaje si nu reusesc. Vreo sugestie?

Multumesc

3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Verifică setările Mesageriei şi nr Centrului de Mesaje!
De asemenea, vezi să NU fi în perioada de graţie ( să ai credit activ )...

Toate cele bune.

| dannyel86 a răspuns:

Nelimitate in retea sau nelimitate national? Daca ai oferta activa nelimitat in retea si credit 0 sau sub limita costului unui sms national, nu poti trimite mesaje nationale.
Daca sunt probleme de retea, inchide telefonul, scoate bateria si cartela si pune-le la loc, apoi incearca din nou expedierea de mesaje, daca oferta iti permite.

| Bianca_Bianca_1998 explică (pentru dannyel86):

Sunt probleme de retea. Multumesc.