| Chiroascaraul09876 a întrebat:

Am nevoie de ajutor. Mi-am făcut cont dar gen pe un email prost la care nu ii știam parola și am pus numărul meu bun și când am dat mi-a zis să confirm e-mailul pentru validare prin număr și eu nu știu parola de la email și am încercat să fac alt cont de Orange și numărul e deja folosit. Nu știu cum să fac sa restez e-mailul, ajutor Orange.com

Răspuns Câştigător
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Te rugam sa ne oferi numarul de telefon si adresa de email asociata contului online pentru a verifica situatia.

O zi buna,
Orange Helper

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Hello, aici TPU... nu Orange! laughing

| Intruder19 a răspuns:

Incearca sa ii trimiti un mesaj lui Orange Helper, lucreaza la Orange dar nu stiu daca mai este activ aici pe TPU
https://www.tpu.ro/utilizator/kcle