| anonim_4396 a întrebat:

Heii.am nevoie urgent de ajutorul vostru
am un Nokia lumia 800 si de vreo 2 zile nu imi mai merge difuzorul.cel pe care sun eu ma aude dar eu nu.
ce pot face?sad

7 răspunsuri:
| Gabi19971983 a răspuns:

Banuiesc ca telefonul e nou si este in garantie.
Daca tu stii ca nu l-ai scapat, trantit, atunci e o defectiune a telefonului.
Asa ca du-te la firma aceea, dar m-ar interesa de unde l-ai cumparat... Daca e de la Orange. Vodafone, cosmote etc. du-te cu certificatul de garantie si ti-l rezolva gratuit.
Succes!
Funda?

| MudvayneMurderer a răspuns:

Du-l la reparat, nu umbla la el ca pierzi garantia.

| vioreltt a răspuns:

Sa mu umblii la el! Incerca sa suflii putin in difuzor~!, Daca nu, Trebuie sa-l duci la garantie!
Multumesc!

| klawdiw a răspuns:

Salut am avut si eu o problema asemanatoarrat praf in difuzor. cel mai probabil a intrat praf in difuzor.Bafta! Funda?

| yourkittycat a răspuns (pentru klawdiw):

Si ce ai facut?

| klawdiw a răspuns (pentru yourkittycat):

Lam curatat.

| jonnyhelp a răspuns:

De la setari nu-i poti face nimic. probabil l-ai scapat pe jos si s-a miscat vreun cablu pe acolo sau s-a dezunit. du-te la service, sau daca ai garantia, ti-l repara cei de la companie.