| Andreea0612 a întrebat:

Am nevoie de niste pareri despre Allview P6 eMagic. Am primit cadou unul si vreau sa aflu ce "surprize" ma pot astepta pe viitor.

7 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Mulți se plâng de Allview că apar la ele diferite probleme. E ieftin, arată frumos, dar nu e ceva fiabil, asta e părerea generală despre telefoanele Allview.

| Clorox a răspuns:

Parerea mea despre Allview este foarte proasta, dar am observat ca telefonul acesta arata bine si are recenzii pozitive! Sa-l stapanesti cu grijawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Are pareri destul de bune pe eMAG, deci e ok http://www.emag.ro/......D4KFC3BBM/

| Rommeo a răspuns:

Tot ce este procesor Mediatek sunt niste pocnitori. Documenteaza-te pe net despre procesoarele Mediatek si ai sa vezi singur.

| RainbowD a răspuns:

Salut. Pare destul de ok, dar in viitor o sa ai probleme cu bateria deoarece o sa se descarce foarte repede. Am mai observart tot la acest telefon, caci uneori internetul face figuri, ba nu porneste ba merge foarte greu. In rest mi se pare ok telefonul.

| Comsa_Marius_1999 a răspuns:

E ok si eu am dar dupa 1-2 o sa inceapa sa ti se descarce bateria foarte repede.