| Nadinn a întrebat:

Am Nokia Lumia 610, am descarcat zune.net, am reusit sa scot pozele, dar am o problema:
Adaug melodiile, asa cum trebuie, in collection, music, albums: apar toate, dar cand intru pe telefon imi apare blestematul anunt " it's nothing here, to add music conect to your phone" - sau ceva de genul.

Help!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa parerea mea windows phone, e mai slab si decat symbian, am avut si m-a enervat rau, oricum ca sa bagi fisiere, deschizi zune, dai sus la settings, apoi software, si adaugi folderul si dai ok, apoi astepti cam 2 minute, mi se pare ca oricum iti apare ceva cand se transfera fisierele, bafta

| Nadinn explică (pentru anonim_4396):

Da, ai dreptate. Era ceva legat de settings, phone[.]
E foarte complicat, dar asta e, ne adaptam.

- Mersi mult!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Nadinn):

N-ai pentru ce