| Madalin79 a întrebat:

Am o cartela de frog de vreo 3 ani si pana luna treacuta mi-am activat extraoptiunea frog enjoy si in aceasta luna am activat star 3 si acum vreau sa-mi reactivez frog enjoy si nu gasesc in acel meniu cand sun la *100# si nici cand sun la 1234 nu-mi mentioneaza nimic de respectiva extraoptiune. E posibil sa nu mai pot sa o reactivez?

2 răspunsuri:
| sasa1sasa1sasa1 a răspuns:

Probabil ei au scos-o deja din oferte si odata dezactivata, nu s-a mai pastrat nici la tine. Companiile de telefonie mobila obisnuiesc sa faca asta.

| Mirunamiru98 a răspuns:

Si eu am cartela de frog, odata dezactivata nu o mai poti reactivata pentru ca au scos'o