| Daniel_Alex_1998_qF4C a întrebat:

Am o cartela de Orange pe care nu o mai gasesc si pe care trebuie sa primesc un sms important, exista vreo modalitate sau vreo aplicatie de redirectionare a smsurilor?

2 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Nu ai posibilitatea tehnica de a redirectiona SMS-urile catre un alt numar. Ce poti face este sa mergi in magazin si sa primesti un nou SIM cu acelasi numar.
O zi buna,
Orange Helper

| Andreeush a răspuns:

Nu se poate.
Du-te la oringe și spune-le că ai pierdut cartela respectivă și îți vor da alta cu același număr.