| MoldovanAlin a întrebat:

Am o întrebare. e cam stupida, dar.
As putea cumpara un iphone 5/5s blocat ICloud, o placa de baza noua de la Apple, si la IPhone-ul ala sa-i schimb placa de baza? Voi ce ziceti, o sa mearga? Cel mai bun si mai rapid raspuns o sa primeasca funda happy

Răspuns Câştigător
| oanastaroana a răspuns:

Da, o sa mearga...dar o sa te coste destul de mult. Nu prea se merita, mai bine cumperi unul nou si ai garantie la el.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Te complici de nu e adevarat. daca nu iti permiti un iphone nu iti cumpara carpeli de genul pur si simplu ia alt telefon

| sltlp a răspuns:

Tu ai impresia ca iti vand tie aia de la Apple placi de baza laughing))))))))))))))))))))))))))))))
Cata naivitate, ca sa nu zic altfel...

| MoldovanAlin explică:

Mulțumesc tuturor pentru răspunsuri!