| fingerboard a întrebat:

Am o intrebare TPU : mi-am facut un abonament de 31 de euro la Orange si cand am sunat la 415 printre altele mi-a zis : 2000 de minute SAU mesaje in retea. la ce se refera acel sau?

Răspuns Câştigător
| Eidriana a răspuns:

Iti va lua din cele 2000 fie pentru minute fie pentru mesaje, depinde ce vrei sa folosesti in momentul respectiv. Nu trebuie sa iti alegi doar una dintre optiuni si sa mergi doar cu aia pana la sfarsit.
Deci, de exemplu, ai putea alege ca intr-o luna sa folosesti 1500 pentru minute si 500 pentru mesaje, sau 1750 pentru minute si 250 pentru mesaje, 2000 pentru minute 0 pentru mesaje, 1000 pentru minute si 1000 pentru mesaje...etc.