| ramo25 a întrebat:

Stiti ca este optiunea aceea la Orange pre pay cu 5 euro. cu 2000 de minute sau SMS in retea. Asta inseamna ca trebuie sa aleg, 2000 de minute sau 2000 de mesaje, sau le am pe amandoua?straight face Nu prea am intelesstraight face (toata viata am fost pe >abonament:")

Răspuns Câştigător
| Niiiicu a răspuns:

Buna,si eu tot pe abonament sunt dar daca nu ma insel tu ai 2000 de minute/sms
din ele se scad si sms si minutehappy

1 răspuns:
| a1473 a răspuns:

O sa le ai pe amandoua adica ai la olalta min. si sms deci tu ai in total 2000 de min cu sms