| AZURO a întrebat:

Am o nelamurire cu privinta la Husele Flip Cover S-View pentru Samsung Galaxy s4 i9505 de pe site-ul Okazii.ro.Cele care au preturile mai mici sunt originale sau arata ca si cele din imagini? De exemplu uitati aceasta husa : http://www.okazii.ro/......156389053. Dau funda pentru un raspuns folositor!

Răspuns Câştigător
| Mario1999 a răspuns:

Pai husa din poza este una originala dupa cum se vede, iar titlul nu spune ca ar fi ceva diferit de original. In cazul in care era contrafacuta, nu mai scria Samsung pe ea. In anunt scrie ca produsul se poate returna in trei zile. Tu ai putea sa o comanzi si sa vezi daca este ceea ce iti doreai iar daca nu sa o returnezi. Nu cred ca ai ceva de pierdut. Utilizatorul are si el un rating bun pe site. Mai bine incerci, altfel platesti mai mult si poate degeaba. Bafta!

1 răspuns:
| Tovarashu a răspuns:

Salut! Cred ca cel mai bine ar fi sa-l intrebi pe vanzator in forum de husa respectiva. Ma gandesc ca vrei sa-ti mearga functia respectiva de S-View. Din cate stiu eu, pentru Galaxy S4, nu prea conteaza daca e sau nu originala. Asa ca cel mai bine il intrebi daca e originala si daca functia S-View functioneaza, chiar daca nu e originala. Si asa cum spunea Mario1999, in caz ca nu-ti merge si nu e ceea ce vrei tu, o poti returna. Succes!