| ș53fan a întrebat:

Am o nelămurirebig grine azi dimineață când sunt conectat la net îmi tot apare o reclama cu o anume actualizare de soft! Întrebarea mea este de ce apare mereu? Până azi nu a apărut...

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Reinstaleaza. Ai luat adware.

| ș53fan explică (pentru anonim_4396):

Ce sa reinstalez? ce este adware? Și cum am luat așa ceva? La reclame te referi prin adware? Este rău? Gen un virus ceva? Și cum l-am luat m

| darkhell217 a răspuns:

Pe telefon?

| ș53fan explică (pentru darkhell217):

Da!

| darkhell217 a răspuns (pentru ș53fan):

Da un rest, sau baga-ti un antivirus ceva

| ș53fan explică (pentru darkhell217):

Și dacă îmi bag antivirus? Ce se întâmplă? Se poate rezolva? Sau? Și încă ceva ce antivirus îmi recomanzi/recomandați și ceilalți?,

| darkhell217 a răspuns (pentru ș53fan):

Încearcă avast și dai apoi scanare sa șteargă virușii sau ce antivirus crezi tu ca e bun și dacă tot asa apare da mi o poza cu problema

| ș53fan explică (pentru darkhell217):

Ai Whatsapp? 0733857209 este numărul meu!

| M7Seven a răspuns:

Se poate sa nu fie reclama si telefonul sa ceara actualizarea soft pentru ca a gasit o noua versiune disponibila.Intra in setarile telefonului la soft si vezi daca ai o noua versiune disponibila. Daca iti apare acolo inseamna ca poti sa ii faci actualizare fara probleme