| anonima12345678 a întrebat:

AM o problema.Am telefon Samsung s 6 edge de ceva timp si acum cred ca mi s-a blocat.Ecranul e negru si scrie Samsung (cu un alb foarte sters, nu ca albul acela care apare mereu cand se deschide| inchide)Am apasat pe power button incontinuu si pe home button si nimic. Face asa de 5 minute.Ce pot face?

1 răspuns:
| RAKSONE a răspuns:

Reseteaza-l. Inchide telefonul si apasa deodata pe butonul Power, Home si volume up si tine apasat asa pana intra intr-un meniu, de acolo dai factory reset si se rezolva.