| alinasweet19 a întrebat:

Am o problema care cred ca e cam grava.am un telefon Samsung s5230w wifi si nu imi merge netul. i-am facut tot ce se putea, adyk am sunat la *100# am intrat pe site-ul de la Orange sa imi fac setarile.intai le-am facut automat am primit mesaj si nu am mers. dupa le-am facut manual.tot nu a mers.as dori sa mentionez ca mi s-a mai intamplat odata, cand mi-am cumparat telefonul am fost la Orange prepay mi-au facut nu stiu ce setari si a mers netul 3 ore dup care iar nu am mers, iar apoi am facut ceva si a mers, dar din pacate nu imi mai aduc aminte ce.va rog ajutati-ma.dau funda pentru raspunsuri.

1 răspuns:
| soket a răspuns:

Posibil sa fie de la ei sau de la cartela ta. telefonul ar trebui sa mearga.