| jessikz0r a întrebat:

Am o problema cu cardul, il bag in telefon si incepe telefonul s-o ia razna, nu imi intra in galerie, se stinge singur, se blocheaza. Dupa ce scot cardul nu mai are telefonul nici un fel de problema. Vad ca nici cand conectez usb-ul si am cardul bagat in telefon nu apare nimic pe laptop. Inainte mergea. care sa fie cauza? Cine ma poate ajuta? Ce pot face? Va multumesc anticipat!

1 răspuns:
| 00SweetTweety00 a răspuns:

Hei! big hug Problema este cardul! Exista mai multe variante : ori a prins un virus...ori nu este compatibil cu telefonul.ori ai atins de prea multe ori "firicelele" acelea aurii laughing ( nu trebuie sa pui mana pe ele)!
Nu prea ai nimic de facut....decat sa incerci cardul in alt telefon..sa iti salvezi muzica, poze sau ce ai tu pe un CD, iar pentru telefonul tau sa iti cumperi un alt Card :* ( eu iti recomand unul de aceeasi firma cu telefonul ) :*
Te pup :* ♥