| alexGEN a întrebat:

Salut tuturor. In dimineata asta m-am trezit si am vazut ca telefonul nu e la locul lui. L-am gasit m-am uitat la el si am vazut ca telefonul nu mai receptioneaza comenzile butoanelor. Tot imi apare asa aiurea conectarea si deconnectarea castilor cu toate ca eu nu conectez nimic. Nu functioneaza incarcatorul. Cand scot bateria se stinge dar cand o bag la loc se aprinde singur fara ai face nimic. Am replica iPhone si e prima data cand mi se intampla asta. Faza cu incarcatorul s-a mai intamplat odata. Dau funda celui care ma ajuta. Multumesc anticipat.

1 răspuns:
| Sofiaღ a răspuns:

Bună.
Cam ciudată întâmplare. Probabil a căzut şi... thinking
Telefoanele de genul ăsta sunt foarte sensibile. Ai mai multă grijă pe viitor.
Pa, pa.