| DariusMuresan200334 a întrebat:

Am o problemă cu google play, descarc ceva se duce la 100% dar o ia de la inceput de la 1%. Asta mi se intampla la unele jocuri nu la toate.
Video: https://youtu.be/rKrSSMJTzho

4 răspunsuri:
| charlietherip a răspuns:

Nu poti face nimic in privinta asta decat sa contactezi un lucrator de la GOOGLE sau sa incerci de mai multe ori(uneori problema nu persista)

| DariusMuresan200334 explică (pentru charlietherip):

Problema era de la cardul sd l-am setat ca memorie interna si acel joc nu suporta sa fie mutat pe sd card, P.S: Ca sa mearga trebuie sa scoti cardul(demontezi) pe timpul descarcari a jocului respectiv.

| Bazookahamster a răspuns:

Cel mai probabil nu ai memorie interna la telefon. Incearca sa stergi poze/jocuri/muzica salvata pe telefon. Daca nu merge, sterge datele cache din setari/spatiu de stocare/cache

| DariusMuresan200334 explică (pentru Bazookahamster):

Am spatiu dar face chestia asta.Stii de ce face asta?