| GeorgeEduard a întrebat:

Am o problema cu Orange.
La factura la abonamentul Pantera 29 pentru iPhone 4s mi-a venit sa plătesc 200lei si de regula factura imi vine 134lei.
De ce am factura 200lei?
La factura imi scrie Enjoy mesaje divertisment 52lei, oare ce am făcut ca n-am dat SMS la emisiuni sau altceva.

In Februarie mi-am dat numărul meu de telefon pe pc la astre știți alea si doar atât. Aproape in fiecare duminica imi trimit mesaje astia de la astre ca dacă vreau sa-mi viitorul sa trimit SMS care costa 3, 39 dar n-am trimis deloc

ASTA CU FACTURA E DIN CAUZA CA AIA IMI TRIMIT MESAJE CU ASTRE?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Da din cauza aia e

| AlexAvram94 a răspuns:

Nu mai trimite la prostii de-astea ca platesti la facura de nici nu stii pe unde sa scoti camasa

| voinead2011 a răspuns:

E putin probabil ca asta e cauza.
Eu cred ca ai acumulat credit suplimentar sau poate te-ai abonat din greseala la un serviciu Orange, bafta!