| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema cu un Samsung Galaxy Note 4. Il foloseam si s-a blocat, apoi s-a repornit si mi-a aparut logo-ul de la Samsung si iar s-a repornit. Nu mi-am pus nici un semn de intrebare, dar cand mi-a aparut iar logo-ul, ce sa vezi: s-a repornit din nou. A facut asa ceva vreme pana cand i-am scos bateria si am incercat sa il pornesc. Dupa ce imi pare logoul se reporneste. Am mers la cateva service-uri si mi-au spus ca ba e bateria, ba softul, ba placa de baza. Acum nu stiu ce e de facut, dar vreau sa stiu ce sa-i fac si imi doresc sa nu fie de la placa pentru ca am inteles ca e cam scumpa si se gaseste greu.
Va rog sa ma ajutati!

Răspuns Câştigător
| DDaniell a răspuns:

Salut, am avut aceeasi problema. De o luna am avut Note 4 si exact la fel pateam. La service a zis ca e prea scump si nu se renteaza. Si l am dat. La fel a patit si un prieten tot cu Note 4

| Dragosshiatat a răspuns (pentru DDaniell):

Si unde as putea sa il vand sau sa il dau? Sunt persoane care l-ar cumpara cu placa de baza defecta?

| Balcosmina55 a răspuns (pentru Dragosshiatat):

Am schimbat o, dar a costat 15 milinoane. si peste o luna s-a stricat iar. deci nu cred ca are rost. Poti sa l vinzi pentru piese, cel mai probabil

| Dragosshiatat a răspuns (pentru Balcosmina55):

Multumesc!

5 răspunsuri:
| Balcosmina55 a răspuns:

Fix asta am patit si eu. Asa mi au spus si mie,. si pana la urma chiar placa de date era.